Бритни Спирс

Поранешниот сопруг на Бритни Спирс бара поголема месечна алиментација за децата

Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Кевин Федерлајн, сака таа да ја зголеми издршката за децата на 40.000 долари месечно.
Read more

Бритни Спирс повеќе нема да ги гледа синовите

Пејачката Бритни Спирс веќе подолго време не живее со синовите Шон (17) и Џејден Престон (16), кои ги има со поранешниот сопруг Кевин Федерлајн.
Read more
play_arrow

Бритни пак гола, фановите пак потресени

Бритни Спирс уште еднаш ги загрижи фановите објавувајќи видео во кое, како што многумина веруваат, откри премногу. Овојпат таа е снимена додека се тушира.
Read more
filter

Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram, обожавателите се загрижени

Бритни Спирс повторно ги шокираше фановите позирајќи разголена.
Read more
play_arrow
filter

Бритни Спирс повторно се разголи на Instagram и ги налути обожавателите

Пејачката Бритни Спирс повторно објави разголена снимка на Instagram и  предизвика хаос на социјалните мрежи.
Read more
play_arrow

Бритни Спирс: Америка навистина се потруди да ме понижи

Откако заврши 13-годишното конзерваторско старателство на Џејми Спирс врз ќерка му Бритни Спирс и нејзиниот имот, се чини дека пејачката сè уште ги чувствува последиците.
Read more

Таткото на Бритни Спирс останува одговорен за нејзиниот имот

Судот во Лос Анџелес, Калифорнија го одби барањето на поп-пејачката Бритни Спирс, која се обиде да го отстрани старателството од нејзиниот татко, како и одговорноста и контролата над нејзиното богатство, објави Variety.
Read more

Дали епизодата на Black Mirror со Мајли Сајрус беше за судбината на Бритни?

Твитерџиите го разбрануваа интернетот со теоријата дека една епизода на популарната ТВ-серија „Black Mirror“ всушност ја раскажува голготата на поп-пејачката Бритни Спирс.
Read more
реклама

НАЈДИ МЕ - Систем за рано предупредување за исчезнати деца во Македонија

Read more

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Како правилно се јаде јапонско јаболко?

Read more

Ретрограден Меркур им ги враќа бившите на 4 хороскопски знаци

Read more