Netflix

play_arrow

Најавата за новата сезона на хит серијата „You“ прегледана 1,3 милиони пати во два дена

Популарната серија на Netflix „You“ добива трета сезона што ќе се емитува на 15 октомври.
Read more
play_arrow

Објавен тизер за трилер серијата „Hit & Run“

Netflix објави тизер за новата серија „Hit & Run“. „Hit & Run“ е трилер серија која зборува за безусловната љубов на еден маж кој се обидува да дознае кој ја убил неговата жена.
Read more
play_arrow

Топ 10 комедии на Netflix

Read more

Дали Netflix постојано ви ја покажува оваа грешка? Има решение

Пуканките се готови, удобно се сместивте пред лаптопот или телевизорот и подготвени сте за „малку“ Netflix, но одеднаш на екранот се појавува „We're having trouble playing this title right now“.
Read more
play_arrow

Најгледаната серија на Netflix не престанува да добива пофалби

Новата мини-серија „The Queen’s Gambit“ се занимава со животното патување на една млада шахистка. Можеби на прв поглед ова не звучи особено привлечно, но има доста причини зошто оваа серија е најгледана на Netflix.
Read more
play_arrow

10 најстрашни сцени од серии на Netflix

Сакате хорор серии? Netflix изминативе години направи некои навистина страшни.
Read more
play_arrow

Ако ја сакавте „Vikings“, ќе ја обожавате историската сага „The Barbarians“

Netflix објави импресивен прв тизер трејлер за новата серија „The Barbarians“ за крвавата Битка во Тевтобуршката шума.
Read more

Гледајте бесплатно филмови и серии на Netflix

Популарната стриминг платформа Netflix се соочува со жестока конкуренција во последно време. Затоа мораше да направи нешто за да не испадне од трката за корисници.
Read more
play_arrow

Netflix одбива да го тргне контроверзниот еротски филм „365 Days“ од репертоарот

Стриминг гигантот Netflix одбива да го отстрани полскиот еротски филм „365 Days“ од својот репертоар, иако не престануваат жестоките критики за содржината на филмот.
Read more
play_arrow
filter

Нова „заразна“ серија на Netflix – „Warrior Nun“ со Алба Батиста

Најновата оригинална серија на Netflix се вика „Warrior Nun“, а критичарите ја квалификуваат како „ако Бафи беше религиозна хероина“.
Read more
реклама

Што го возбудува вистинскиот Македонец?

Read more

Предизвик од 52 недели: Како да заштедите 1.400 евра за една година?

Read more

Поза мачка - идеална за долг секс и двоен оргазам

Read more

Рама: Никој не може да ѝ држи лекции на Албанија

Read more