Уште едно од децата на Анџелина Џоли и Бред Пит се откажува од презимето

Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит, поднесе барање да се откаже од своето презиме. На овој чекор се одлучила откако наполнила 18 години.

Иако нејзиното барање допрва треба да биде одобрено, TMZ објави дека таа отсега ќе се потпишува како Шајло Џоли.

Веста доаѓа само неколку дена откако нејзината сестра Вивиен исто така го отфрли презимето на Пит.

Но, двете не се единствените. Захара и Медокс го направија истото. Не е познато дали актерот е во контакт со своите деца, а Медокс во 2020 година го прозва на социјалните мрежи.

„Среќен ден на таткото шу*ак од светска класа. Повторно и повторно се докажуваш како ужасна и презрена личност. Немаш емпатија за твоите четири деца кои се тресат во твое присуство“, напиша меѓу другото Медокс.

Џоли поднесе барање за развод во 2016 година. Тие официјално се разведоа во 2019 година, но сè уште се водат битка за старателство.

реклама

Филм & ТВ

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Read more

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Read more

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Read more

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Read more
 

Сцена

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

На 7 и 8 јуни по петти пат фестивалот Metal Discharge во Битола

Читај повеќе
  • play_arrow

Фан ја тужи Мадона поради премногу експлицитен настап: Изложеност на порнографија без предупредување

Читај повеќе

Уште едно од децата на Анџелина Џоли и Бред Пит се откажува од презимето

Читај повеќе

Лени Кравиц откри дека е во целибат девет години

Читај повеќе