Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Џенифер Анистон се појави на црвениот тепих само два месеца откако беше фотографирана надвор од клиниката за пластична хирургија со пријателката Сандра Булок.

Анистон на еден настан привлече внимание со своето модно издание, но и со изгледот на лицето.

55-годишната ѕвезда од серијата „Friends“ пристигна во студиото Paramount во Лос Анџелес во црвен фустан кој одлично ја истакна нејзината фигура.

Фустанот имаше цветни дезени, а целиот аутфит го искомбинира со сандали со отворени потпетици и синџир со црвен рубин кој го красеше нејзиното деколте.

Сепак, нејзините обожаватели на интернет коментираат дека нејзиниот изглед на лицето е многу променет и дека пластичните корекции не се добар избор за неа.

За потсетување, „The Retreat At Split Rock“ во Конектикат е специјализиран за стручно подигнување на лицето, чија цена се движи од околу 50 до 100.000 долари по третман, како и подигнување веѓи и очи, што чини приближно 30.000 долари.

реклама

Филм & ТВ

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Read more

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Read more

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Read more

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Read more
 

Сцена

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

На 7 и 8 јуни по петти пат фестивалот Metal Discharge во Битола

Читај повеќе
  • play_arrow

Фан ја тужи Мадона поради премногу експлицитен настап: Изложеност на порнографија без предупредување

Читај повеќе

Уште едно од децата на Анџелина Џоли и Бред Пит се откажува од презимето

Читај повеќе

Лени Кравиц откри дека е во целибат девет години

Читај повеќе