Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Актерката и продуцентка Џенифер Лопес беше во Мексико Сити за да го промовира својот нов филм Atlas.

Еден од новинарите ја праша пред сите за бракот со Бен Афлек, што изненади многумина.

„Дали е вистина дека се разведувате со Бен Афлек?“, праша новинарот во просторијата полна со вџасени новинари, а Џеј Ло се насмеа.

„Која е вистината? За мексиканските медиуми, која е вистината за оваа ситуација?“, додаде тој.

Веднаш интервенираше Симу Љу, колега на Џенифер во новиот филм.

„Во ред, нема да го правиме ова. Ви благодариме многу, навистина го цениме тоа. Ви благодариме“, рече тој обидувајќи се да го игнорира прашањето на Џеј Ло и да премине на нова тема.

Лопес потоа се наведна кон новинарот и рече:

„Ти знаеш подобро од тоа“, по што Љу продолжи и му рече на новинарот:

„Ајде, не доаѓај со таква енергија, те молам.“

После тоа, тој го додаде следново:

„Морам да кажам уште една работа. Џен е продуцентка на овој филм и причината поради која сум тука и зошто Стерлинг беше во овој прекрасен филм е затоа што Џен е навистина константна. Џен се грижи за работи како застапеност и различност, а таа е шефицата“, рече тој.

реклама

Филм & ТВ

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Read more

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Read more

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Read more

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Read more
 

Сцена

Бредли Купер исмеван поради новиот имиџ

Читај повеќе
  • play_arrow

Расел Кроу вели дека му е малку непријатно поради снимањето на новиот Gladiator

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за Romulus, седмиот филм од Alien

Читај повеќе
  • filter

Анистон снимена во јавност по посетата на пластичен хирург: Промените се очигледни

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

На 7 и 8 јуни по петти пат фестивалот Metal Discharge во Битола

Читај повеќе
  • play_arrow

Фан ја тужи Мадона поради премногу експлицитен настап: Изложеност на порнографија без предупредување

Читај повеќе

Уште едно од децата на Анџелина Џоли и Бред Пит се откажува од презимето

Читај повеќе

Лени Кравиц откри дека е во целибат девет години

Читај повеќе