Снимете ја оваа понуда, затоа што Ве чекаат одлични уреди!

Подароци од Xiaomi со купување на телефоните Redmi и Redmi Note

Искористете ја неверојатната понуда на Xiaomi уште денес! Во периодот од 16.10 дo 12.11.2023 со купување на уредите од серијата Redmi и Redmi Note, можете да добиете фантастични подароци!

На подарок Xiaomi Security Camera C300 и Mi Smart Air Fryer 3,5l

Со купување на моделите Redmi 12, Redmi Note 12 или Redmi Note 12S ја добивате иновативната Xiaomi Security Camerа C300.

Meѓутоа, доколку се одлучите за некој од следниве модели - Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro 5G или Redmi Note 12 Pro+ 5G на подарок ќе добиете Mi Smart Air Fryer 3,5l.

Серијата Redmi 12 нуди исклучителни перформанси и корисничко искуство

Redmi 12 ќе Ве воодушеви со својот дизајн, перформансите и многуте функции. Благодарение на тројната AI камера од 50 MP ќе го снимите секој момент кој ќе изобилува со детали и бои. Ќе уживате во гледањето видео содржини со дисплејот од 6,79" FHD+ 90Hz, а со батеријата од 5000 mAh, нема да морате да се грижите дали ќе може да го следи секој Ваш чекор.

Серијата Redmi Note 12 со подобрени карактеристики и софистициран дизајн

Новата серија Redmi Note 12 носи значителни подобрувања на клучните карактеристики кои се најважни за љубителите на овие уреди, како што се камерата, времетраењето на батеријата, брзината на полнење и дизајнот што е прилагоден за корисникот, а сето тоа по неверојатни цени. Оваа серија вклучува повеќе модели, секој достапен во различни мемориски варијанти, вклучувајќи Redmi Note 12, Redmi Note 12s, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro 5G и Redmi Note 12 Pro+ 5G, прилагодени на различните животни стилови и преференции.

Количествата производи се ограничени, затоа, сега е вистинското време за купување!

Дознајте повеќе на линкот.

*Промотивен текст

реклама

Голем месечен хороскоп за декември 2023

Read more

Ибра: Имам толку многу пари, а брат ми не успеав да го спасам

Read more

Зошто треба да јадете кисела зелка цела зима?

Read more

Откриено дека црната дупка во центарот на Млечниот Пат ги искривува времето и просторот

Read more

Мобилни

Конечно скокна продажбата на телефони

Read more

Vivo ја претстави серијата мобилни телефони X100

Read more

Корисниците на iPhone ќе имаат дополнителна бесплатна година на сателитската функција Emergency SOS

Read more

iPhone 16 ќе има дополнително копче – која ќе му биде функцијата?

Read more
 

Гик

WhatsApp додаде опција за таен код за криење разговори

Читај повеќе

Италијанци ќе го градат модулот за живеење на Месечината

Читај повеќе

Апликацијата Google Messages достигна милијарда корисници, доби 7 новитети

Читај повеќе
  • filter

Virgin Atlantic направи историски лет меѓу Лондон и Њујорк користејќи одржливо авионско гориво

Читај повеќе

Со нас се од самиот почеток: Вошките и нивната улога во проучувањето на миграциите на луѓето

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Кина: Најдовме геометриски форми под површината на Марс

Читај повеќе
  • filter

Европски божикни базари со најдолга и најинтересна традиција

Читај повеќе

Новооткриени сидра на брегот на Сицилија даваат нов увид во архајскиот период

Читај повеќе

Увери се во револуционерна елеганција во производството на Vivax 4K QLED Android TV

Читај повеќе