хороскоп

Неделен хороскоп од 3 до 9 јуни според руски астролог

Погледнете ја астролошката прогноза на најпознатиот руски астролог Павел Глоба за неделата од 3 до 9 јуни.
Read more

Голем неделен хороскоп од 29 април до 5 мај

Прочитајте го неделниот хороскоп од 29 април до 5 мај 2024 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата и здравјето.
Read more

Марс влезе во Водолија: Големи промени нè очекуваат до 22 март

На 13 февруари Марс, планетата на желбата и акцијата, влезе во Водолија и таму ќе остане до 22 март.
Read more

Кои ќе бидат најкритичните денови во 2024 година за секој знак?

Астролозите ги идентификуваа најкритичните денови за секој хороскопски знак во наредната година.
Read more

Неделен хороскоп од 27 ноември до 3 декември

Прочитајте го неделниот хороскоп од 27 ноември до 3 декември 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата и здравјето.
Read more

Месечината влезе во Риби: Емоционалност и интуиција – 3 знаци да се подготват за промени

Месечината, која открива како емотивно реагираме на нештата што се случуваат во нашите животи, влезе во Риби, каде што носи позитивен пресврт за Рибите, Ракот и за Скорпијата.
Read more

Астро анализа на првата недела од ноември: Нови врски, раскинувања и љубомора

Прочитајте ја деталната прогноза на астрологот Владимир Влајиќ за првата недела од ноември 2023 година.
Read more

Голем љубовен хороскоп за ноември 2023 година

Прочитајте го љубовниот хороскоп за ноември 2023 година и дознајте што ви подготвуваат ѕвездите.
Read more

Неделен хороскоп од 30 октомври до 5 ноември

Прочитајте го неделниот хороскоп од 30 октомври до 5 ноември 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога станува збор за љубовта, работата и здравјето.
Read more

Хороскопски знаци кои ќе добијат покачување до крајот на месецот

Ако мислите дека вашата банкарска сметка не изгледа одлично во моментов, ѕвездите може да ви подготвуваат изненадување.
Read more

Финансиски хороскоп до 22 октомври: Петок е ден на зголемен ризик

Девиците кои имаат смели проекти и амбиции не треба да се плашат да ги споделат своите финансиски планови. Во овој период и значајните и големи трошоци се добри доколку се насочени кон идни победи.
Read more

Голем месечен хороскоп за октомври: Кој ќе доживее трансформација на годината?

Прочитајте го месечниот хороскоп за октомври 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога се во прашање љубовта, работата и здравјето.
Read more
реклама

Дали кондомот влијае на времетраењето на односот?

Read more

Трик за лесно ослободување од досадните семки од пиперките

Read more

Корисни домаќински трикови со кондоми

Read more

Сарма ќофтиња за мрзливи во кујна

Read more