Дечкото на Хали Бери објави фотка од актерката целосно гола: Совршена од секој агол

Дечкото на познатата оскаровка Хали Бери на социјалните мрежи објави фотографија од убавата актерка на која таа е целосно гола.

„Среќен Ден на мајката од дното на... моето срце... Ср*ње, не требаше да го објавам ова! Но... Мора да признаете дека овој задник треба да биде токму таму“, напиша музичарот Ван Хант, со кого Хали е во врска четири години.

Бројни следбеници го пофалија изгледот на 57-годишната актерка.

„Најубавата актерка на сите времиња“, „Какво совршенство од секој агол“, „Изгледаш неверојатно“, „Начинот на кој маж те фотографира покажува како те гледа. Ти завидувам“, „Хали е најубава жива личност на земјата“, се само неколку од комплиментите под објавата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by van hunt (@vanhunt)

Патем, во октомври 2020 година, во интервју за Таи Бјучам, актерката откри дека почнала сериозно да се занимава со фитнес за доброто на своите деца.

„Се чувствувам и изгледам помладо од кога било затоа што работам затоа што сакам да бидам тука за моите деца. Сакам да бидам тука за моите внуци, а не само да ги гледам како се раѓаат. Сакам да ги видам како растат“, рече таа тогаш.

Хали Бери има две деца, 14-годишната ќерка Нала со поранешното момче Габриел Обри и 8-годишниот син Мејс со поранешниот сопруг Оливје Мартинес.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Тагови
реклама

Филм & ТВ

Трејлерот за новиот филм со Блејк Лајвли е прегледан повеќе од 222 милиони пати

Read more

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Read more

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Read more

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Read more
 

Сцена

Трејлерот за новиот филм со Блејк Лајвли е прегледан повеќе од 222 милиони пати

Читај повеќе
  • play_arrow

Селин Дион низ солзи зборуваше за ретката болест: Ако не можам да одам, ќе ползам

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеј Ло затечена од новинар кој ја праша за разводот од Бен Афлек

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв тизер со Лиам Хемсворт како Witcher, сите го коментираат истото

Читај повеќе
  • filter

Деми Мур по 25 години се врати во Кан, публиката ѝ аплаудираше 13 минути

Читај повеќе

Полициска истрага за смртта на Метју Пери: Кој му го дал кетаминот?

Читај повеќе

The Rock изгледа непрепознатливо во неговата нова улога

Читај повеќе
  • play_arrow

Новинар ја изненади Ема Стоун кога ѝ се обрати со вистинското име

Читај повеќе
  • play_arrow

Филмот за Доналд Трамп разгоре контроверзии во Кан

Читај повеќе