Амбер Херд

Запрено судењето меѓу Амбер и Џони, судијката ја предупреди поротата

Судењето за клевета меѓу Амбер Херд и Џони Деп привлече светско внимание, а сега ненадејно запре.
Read more
play_arrow

Амбер Херд ќе заплачеше на судењето: Првата шлаканица ми го скрши срцето

Во текот на денешното рочиште на судењето за клевета актерката Амбер Херд сведочеше за првпат, а задржувајќи ги солзите зборуваше за наводната прва шлаканица што ја примила од поранешниот сопруг Џони Деп и порача
Read more

Амбер Херд ќе глуми помалку од 10 минути во „Aquaman 2“

Покренатата онлајн петиција за Амбер Херд даде резултати, актерката ќе глуми помалку од 10 минути во вториот дел на Aquaman.
Read more

Над 2 милиони луѓе бараат Амбер Херд да биде отстранета од „Aquaman 2“

Read more

Амбер за изметот што го оставила на креветот на Деп: Ужасна практична шега

Амбер Херд ја презеде одговорноста за изметот што го оставила ноќта по жестоката расправија во креветот што го делеше со Џони Деп, изјави вчера во сведочењето еден од телохранителите на актерот.
Read more
play_arrow

Драмата на Џони и Амбер скоцкана во едно бизарно видео на музиката на Металика

Ако има едно видео кое треба да го видите денес, тоа е ова бизарно, а сепак толку добро скоцкано видео во кое се измиксани сведочењата на Џони Деп пред судот каде со бившата Амбер Херд буквално си го вадат „валканиот веш
Read more
play_arrow

Сведоштво на психолог: Амбер Херд има две нарушувања на личноста

На судењето на Амбер Херд, која е обвинета од бившиот сопруг Џони Деп за клевета, во корист на актерот сведочеше форензички психолог.
Read more
play_arrow

Џони Деп му предлагал на пријател „гнасни идеи“ за бившата Херд

Судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд продолжува, а секој ден судењето зазема сè полоши димензии.
Read more
play_arrow

Џони Деп пред судот: Никогаш во животот не сум удрил жена

Холивудскиот актер Џони Деп вчера сведочеше пред судот во Вирџинија во случајот за клевета против неговата поранешна сопруга Амбер Херд, која го обвини за семејно насилство.
Read more

Адвокатката на Џони Деп: Ќе замине во гроб како насилник

Џони Деп ќе замине во гроб како некој кого јавноста го смета за насилник, беше речено на вчерашното американско судење вредно повеќе милиони долари, покренато поради тужба за клевета што актерот ја поднесе против
Read more

Џони Деп доби можност за пресврт во судската битка против Амбер Херд

Џони Деп доби можност за пресврт во бракоразводната парница, против поранешната сопруга Амбер Херд. Приказната трае од 2016 година, кога Херд поднесе барање за развод и го обвини Деп за насилство.
Read more

По скандалозниот развод од Џони Деп, Амбер Херд стана мајка

Актерката Амбер Херд на Instagram објави дека станала мајка.
Read more
реклама

Три најдобри протеини за здравo срце

Read more

Неделен хороскоп од 15 до 21 јули според руски астролог

Read more

Кој е идеалниот крвен притисок кон кој треба да се стремиме?

Read more

Се огласи Меланија Трамп: Монструм!

Read more