Нели Фуртадо воодушеви со смел фустан и одличен изглед на 44-годишна возраст

Нели Фуртадо ги воодушеви сите со последното појавување во јавноста.

Имено, 44-годишната пејачка на доделувањето на Video Music Awards се појави во елегантен црн фустан со отворен грб.

Расположена со насмевка позираше пред фотографите и видеографите, а нејзините фотографии инстантно ги преплавија социјалните мрежи.

„Прекрасна е, изгледа подобро од било кога“, „Непрепознатлива е, но на добар начин“, „Леле, ова е Нели?!“, се само дел од реакциите што ги предизвика.

Таа на својот Instagram профил објави и серија фотографии со познати колеги со кои одлично се забавуваше на доделувањето.

Нели беше на врвот на својата слава во раните 2000-ти. „Promiscuous“, „I'm Like a Bird“, „Maneater“, „All Good Things“ се само дел од нејзините хитови кои се слушаат и денес.

За потсетување, пејачката неодамна ја објави песната „Keep Going Up“ со Тимбаленд и Џастин Тимберлејк, која многумина потсети на раните 2000-ти.

реклама

Што треба да правите секој ден за да го стопите салото на стомакот?

Read more

Бектеши објави кои маркети се затворени оти не ги намалиле цените

Read more

Полски свештеници правеле оргија со жиголо, му се слошило, не му помогнале веднаш

Read more

Пијалаци што не треба да ги пиете ако имате висок крвен притисок

Read more

Музика

Мајли Сајрус повеќе не е русокоса: Пејачката изненади со промена по повеќе од 10 години

Read more

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на Супербоул 2024

Read more

Која е жената што Шакира ја спомнува во новата песна?

Read more

Нова песна на Шакира и нова прозивка - овој пат на сметка на свекорот: Сѐ уште не стапнал в гроб

Read more
 

Сцена

Мајли Сајрус повеќе не е русокоса: Пејачката изненади со промена по повеќе од 10 години

Читај повеќе
  • play_arrow

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на Супербоул 2024

Читај повеќе
  • play_arrow

Софија Вергара е „кралицата на кокаинот“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Фановите на Rotten Tomatoes ги избраа најдобрите филмови во последните 25 години

Читај повеќе

Која е жената што Шакира ја спомнува во новата песна?

Читај повеќе
  • play_arrow

Времеплов: Пред 29 години се емитуваше првата епизода од култните Friends

Читај повеќе
  • play_arrow

Нова песна на Шакира и нова прозивка - овој пат на сметка на свекорот: Сѐ уште не стапнал в гроб

Читај повеќе

Како изгледаше Бетмен низ годините?

Читај повеќе