Амбер Херд

Исчезна Twitter профилот на Амбер Херд

Неколку дена откско Илон Маск го презеде Twitter, исчезна профилот на славната актерка Амбер Херд, пренесе People.
Read more
play_arrow

Мики Рурк за Амбер Херд: Таа дефинитивно е спонзорџика

Во интервју со Пирс Морган, актерот Мики Рурк прашан за односот меѓу Џони Деп и неговата поранешна сопруга, ја нарече Амебр Херд спонзорџика и се надоврза со приказната за судењето за клевета.
Read more

Амбер Херд го има најубавото лице во светот, според науката

Во вестите кои нема да ги воодушеват фановите на Џони Деп, научниците открија дека Амбер Херд докажано го има најубавото лице во светот.
Read more
play_arrow

Амбер Херд призна дека сè уште го сака Деп: Не му замерувам за ништо

Првото ексклузивно интервју со Амбер Херд  по судењето привлече огромно внимание, а меѓу останатото, актерката призна дека сè уште го сака бившиот сопруг.
Read more
play_arrow

Амбер Херд се огласи за првпат по судењето: Сигурно не мислите дека беше фер

Во своето прво интервју по завршувањето на судењето пред две недели, Амбер Херд рече дека разбира зошто поротата пресудила во корист на нејзиниот поранешен сопруг Џони Деп.
Read more
play_arrow

Џони Деп го доби судскиот спор, Амбер Херд прогласена за виновна

Судењето меѓу Амбер Херд и Џони Деп доби епилог. Славниот актер го доби судскиот спор за клевета против бившата сопруга Амбер Херд и ќе добие оштета од 15 милиони долари.
Read more

Што мисли Илон Маск за судењето меѓу Амбер Херд и Џони Деп?

Милијардерот Илон Маск за  првпат јавно го коментираше најпопуларното судење во светот – меѓу неговата поранешна девојка Амбер Херд и актерот Џони Деп, пишува Marca.
Read more
play_arrow

Дигитален форензичар вели дека фотографиите на Амбер Херд со модринки се „модифицирани“

Деталите од судењето за клевета на Џони Деп и Амбер Херд продолжуваат да ја интригираат јавноста. Сега сведочеше и експерт за дигитална форензика, кој изнесе интересни тврдења за модринките на Херд.
Read more

Романтиката меѓу Џони Деп и неговата адвокатка е тактика

Овие денови многу се пишува за Камила Васкез, адвокатката која го застапува Џони Деп на судењето со Амбер Херд.
Read more

Запрено судењето меѓу Амбер и Џони, судијката ја предупреди поротата

Судењето за клевета меѓу Амбер Херд и Џони Деп привлече светско внимание, а сега ненадејно запре.
Read more
play_arrow

Амбер Херд ќе заплачеше на судењето: Првата шлаканица ми го скрши срцето

Во текот на денешното рочиште на судењето за клевета актерката Амбер Херд сведочеше за првпат, а задржувајќи ги солзите зборуваше за наводната прва шлаканица што ја примила од поранешниот сопруг Џони Деп и порача
Read more

Амбер Херд ќе глуми помалку од 10 минути во „Aquaman 2“

Покренатата онлајн петиција за Амбер Херд даде резултати, актерката ќе глуми помалку од 10 минути во вториот дел на Aquaman.
Read more
реклама

Исплива видео со Ивана Кнол од 2016: Како изгледаше порано „огнената“ Хрватка?

Read more

Од полноќ поголемо намалување на цените на горивата

Read more

Ана Брнабиќ: Србија е на раб на војна со Косово

Read more

Путин со шампањ в рака објасни зошто нема да прекине со напади

Read more