Актерите од „Frasier“ некогаш и сега

ТВ серијата „Frasier“ се прикажуваше 11 сезони, во периодот 1993-2004 година. Серијата што ни го прикажуваше животот на омилениот психијатар и неговото дисфункционално семејство, беше добитник на три Златни глобуси и бројни други награди. Како потсетување на серијата и ликовите од истата, погледнете како изгледаат сега овие актери.

Келси Грамер (д-р Фрејжр Крејн)

Џејн Ливс (Дафни Мун)

Дејвид Хајд Пирс (д-р Најлс Крејн)

Пери Гилпин (Роз Дојл)

Џон Махони (Мартин Крејн)

Ден Батлер (Булдог Бриско)

Сол Рубинек (Дони Даглас)

Кучето Мус (во серијата Еди) почина во 2006 година, на 16-годишна возраст.

Тагови
реклама

Летување во Југославија: Сиромашни, ама среќни

Read more

Колапс на системот ширум светот: Погодени банки, медиуми и компании, приземјени авиони

Read more

Фармацевт објасни кои лекови никогаш не треба да се земаат заедно

Read more

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Филм & ТВ

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Read more

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Read more

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Read more

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Објавени номинациите за наградите Еми, се издвојуваат две серии

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за Godzilla x Kong: The New Empire

Читај повеќе
  • play_arrow

Трејлерот за воениот филм со Кејт Винслет ги одушеви фановите: Таа жена нема лоша улога

Читај повеќе

Џони Деп има нова љубов: Си најде среќа со 33 години помлада руска манекенка

Читај повеќе
  • play_arrow

Шоу на Шакира на финалето од Копа Америка: Изведбата вклучуваше ВИ елементи

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Како изгледаше Бренда во првата епизода од „Беверли Хилс“?

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина Шенон Доерти, ѕвездата на „Беверли Хилс“

Читај повеќе
  • filter

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Читај повеќе